LISTA OSÓB CERTYFIKOWANYCH

Lista osób certyfikowanych Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

W trosce o jak najwyższe standardy i jakość świadczonych usług przez specjalistów pracujących w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach publikujemy listę osób, które spełniły wszystkie kryteria procesu certyfikacji Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR) i uzyskały stosowne certyfikaty potwierdzające ich kompetencje w poszczególnych obszarach:

Certyfikat Konsultanta – potwierdzający kompetencje w pracy z ludźmi w pozaterapeutycznym kontekście (np. pracownicy socjalni, asystenci rodzinni itp.)
Certyfikat Terapeuty – potwierdzającym kompetencje do samodzielnego prowadzenia terapii w nurcie TSR. *Na ten moment, nie jest to dokument wystarczający do prowadzenia psychoterapii w ramach usług kontraktowanych przez NFZ, jednak jest to jeden z ważnych kierunków pracy Stowarzyszenia.
Certyfikat Trenera – potwierdzający kompetencje i uprawniający do samodzielnego prowadzenia szkoleń w zakresie Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.
Certyfikat Superwizora – potwierdzający kwalifikacje do samodzielnego prowadzenia superwizji w nurcie TSR/PSR.

Certyfikaty zostały wydane po uzyskaniu pozytywnej rekomendacji Rady Merytorycznej PSTTSR, na mocy uchwały Zarządu i są ważne przez okres 5 lat. Po tym czasie muszą zostać odnowione zgodnie z kryteriami programu certyfikacji PSTTSR.

Lista jest alfabetyczna.

l.p.imię i nazwiskoposiadane Certyfikatykontaktstrona wwwadres
1.Alarcon Arias Luisterapeuta, trener, superwizoralarcon@wa.home.pl,
500 240 212
www.ctsr.plCentrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach CTSR,
Warszawa
2.Bartczak-Kotulska Joannaterapeutabiuro@dobrypsycholog.com.pl,
500 344 005 (rejestracja)
www.dobrypsycholog.com.plOleśnica (www.dobrypsycholog.biz), Wrocław (www.cppb.pl)
3.Biederek Piotrkonsultantpiotrbiederek@wp.pl,
508 277 239
www.siegajacpomoc.booksy.comal. Niepodległości 161, Warszawa, online
4.Bylica Jolantaterapeuta, trenerjola.bylica@strefa-rodzica.pl,
509 621 240
FB Jolanta Bylica PsychologPracownia Psychologiczna Strefa Rodzica, Warszawa,
ul. Idzikowskiego 2F lok. 13
5.Cieśla Marcinterapeutacieslamarcin@interia.pl,
604 157 126
Rawicz, Żmigród
6.Cieśluk Radosławterapeuta, trenerr.ciesluk@psttsr.pl,
798 415 372
www.ctrsymetria.plul. Rayskiego 19/4, Szczecin
7.Dąbrowska Monikaterapeutamonika@pomocnerozmowy.pl,
517 873 719
pomocnerozmowy.pl
7.Deręgowska Justynaterapeutaj.deregowska@psttsr.pl,
509 703 116
www.1565.plul. Droga Dębińska 15/65, Poznań
9.Dworakowska-Łukasiuk Magdalenaterapeutam.dworakowska-lukasiuk@psttsr.pl,
864 761 228
www.spszansa.plul. Polna 2b, Sokoły Podlaskie
10.Felicka Renataterapeutarenatafelicka.terapia@gmail.com,
517 154 669
Warszawa
11.Fiałkowska Justynaterapeutamalajusta@gmail.com,
604 607 253
Całodobowy Młodzieżowy Oddział Leczenia Uzależnień, Toruń
12.Geisler Olgaterapeuta, trenerolga@terapiatsr.slupsk.pl,
691 380 337
www.terapiatsr.slupsk.plPracownia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, 76-200 Słupsk,
ul. Filmowa 1, pokój 10
13.Godlewska Ewaterapeutaewa.godlewska.espira@gmail.com,
502 578 311
ESPIRA Pracownia Rozwoju Osobistego, pl. Szkolny 1, Wołów
14.Goszczyńska-Prokopowicz Justynaterapeutakontakt@przestrzenrozwiazan.pl,
511 153 505
www.przestrzenrozwiazan.plul. Madalińskiego 42/74A, 02-540 Warszawa
15.Gosztyła Małgorzataterapeutagosiagosztyla@op.pl,
691 112 161
Opole Consulting Group Opole ul. Pl.Teatralny 13 /Galeria Opolanin II P/
16.Górczyk Emiliaterapeutae.gorczyk@psttsr.pl,
664 765 190
www.ciechanow-psycholog.plCiechanów
17.Hejna Małgorzatakonsultantm.hejna@psttsr.pl,
500 177 189
www.superego.com.plDolnośląskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii „Super-ego”,
ul. Gajowicka 164/1 Wrocław
18.Hille-Jarząbek Sylwiakonsultants.hille-jarząbek@psttsr.pl,
798 666 497
Koszalin
19.Jałoszyński Wojciechterapeutaw.jaloszynski@psttsr.pl,
785 960 431
www.wojciechjaloszynski.plMiłosław
20.Jerzyk Monikakonsultant, terapeutamonikajerzyk@centrumgadatek.pl,
798 413 600
www.centrumgadatek.plGadatek Centrum Rozwoju Porozumiewania ul. Sczanieckiej 8, Poznań
21.Kaczmarek Małgorzataterapeutakaczmarekmjk@gmail.com,
605 697 438
www.sensica.euul. Matejki 46/2, 87-100, Toruń
22.Kapuścińska Joannaterapeuta, trenerjoanna@blizejsiebie.net,
606 470 744
www.blizejsiebie.netBędzin, Bliżej Siebie Praktyka Psychologiczna
23.Klimek-Markowicz Katarzynaterapeutakaklimek@wp.pl,
604 785 823
Pracownia Psychologiczna, Poznań, osiedle Wichrowe Wzgórze 11c
24.Kołodziej Sebastianterapeutas.kolodziej@psttsr.pl,
509 123 147
Klucze – Kwaśniów Dolny
25.Kondraciuk Adrianterapeuta, trenera.kondraciuk@psttsr.pl,
518 355 279
www.adriankondraciuk.pl
www.centrumtsr.pl
Ursynowskie Centrum Terapii Krótkoterminowej, al. KEN 98 m.9, Warszawa
Poradnia Terapii Uzależnień i Współuzależnień (NFZ), ul. Skarżyńskiego 1, Warszawa
26.Król Marcinterapeutam.krol@psttsr.pl,
506 841 736
Pruszków
27.Kruk-Krymula Ewaterapeutae.kruk-krymula@psttsr.pl,
604 532 173
www.ewakruk.plKraków
28.Krupińska Dorotaterapeutad.krupinska@psttsr.pl,
502 116 567
Warszawa
29.Kuflewicz Agatakonsultanta.kuflewicz@psttsr.pl,
886 645 990
www.helpfulconversations.onlineOnline
30.Kulesza-Tałan Dorotaterapeutad.kulesza-talan@psttsr.pl,
504 210 132
www.przestrzenwolnosci.plul. 3 Maja 7, Niepołomice
31.Kułakowska Agnieszkaterapeutaagnieszka@agnieszkakulakowska.pl.,
666 593 617
www.agnieszkakulakowska.pl
pracowniaevoluo.pl
www.mozgownia.pl
Pracownia Rozwoju EVOLUO i Mózgownia.pl, Rybnik/online
32.Kuszewska Agatakonsultantagata.kuszewska@interia.pl,
606 421 220
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, Warszawa
33.Lakowska Monikaterapeuta, trener, superwizorm.lakowska@gmail.com,
502 718 569
Warszawa
34.Leszniewska Ingaterapeutaingalesz@wp.pl,
506 060 443
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju SELF ul. Kozacka 7c/44 87-100, Toruń
35.Lewiński Arturterapeuta, trener, superwizorartur.lewinski@gmail.comToruń
36.Łabędź Magdalenaterapeutakontakt@magdalenalabedz.pl,
606 342 057
www.magdalenalabedz.plGdańsk, ul. Matejki 6, pok.24 Gabinet
wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego
37.Majchrowska Ewaterapeuta, trener, superwizorkontakt@letsr.pl,
788 215 500
www.letsr.plLaboratorium Edukacji i Terapii SR, Pabianice
38.Majewski Tomaszterapeuta, trenertmajewski@szkoleniatsr.pl,
792 409 601
www.szkoleniatsr.plWarszawa, Online
39.Matyjasik Stefanterapeutas.matyjasik@psttsr.pl,
600 129 099
www.progressuspsycholog.plal. 700-lecia 2, Ciechocinek
40.Matyszewska Ewaterapeuta, trenerWarszawa
41.Moch-Piątek Sylwiaterapeuta, trenersylwia@terapiatsr.slupsk.pl,
668 030 175
www.terapiatsr.slupsk.plSłupsk, ul. Filmowa 1, pokój 10 (piętro I)
42.Pająkowska-Rożeń Renataterapeutar.pajakowska-rozen@psttsr.pl,
536 299 536
Warszawa
43.Panejko-Wanat Katarzynakonsultantkatarzyna.panejko@gmail.com,
603 692 929
Wrocław
44.Piasny Anetakonsultantpsychologpinneberg@mailplus.pl,
+49 176 61 52 18 92
FB Polski Psycholog i Coach Pinneberg HamburgPinneberg (Schleswig Holstein) i Hamburg
45.Piegat-Kaczmarczyk Martaterapeutam.piegatkaczmarczyk@gmail.comFacebookWarszawa
46.Podgórska Ewaterapeuta, trenere.podgorska@psttsr.pl,
600 065 254
Warszawa
47.Prusak-Gradowska Dorotaterapeutad.grad.pomost@wp.pl,
607 858 175
www.dorotagradowska.plLubicz Górny ul. Widokowa 8, Poradnia Leczenia Uzależnień Golub- Dobrzyń
48.Przewoźny Michałterapeutaprzewoznymichal@gmail.com,
516 179 894
www.drogadozycia.plToruń
49.Rawa-Kochanowska Anitaterapeutakontakt@rawa-kochanowska.pl,
605 335 515
www.rawa-kochanowska.plGabinet: ul. Bursaki 25, 20-150 Lublin; Online – Skype: a.rawa-kochanowska
50.Richert Sebastianterapeutagabinetsebastianrichert@gmail.com,
606 400 380
www.sebastianrichert.plul. M. Skłodowskiej-Curie 34/14, 10-114, Olsztyn
51.Roch Joannaterapeutayoannaroch@wp.pl,
572 645 831
Toruń, Całodobowy Młodzieżowy Oddział Leczenia Uzależnień
52.Rogowska-Kryk Ilonaterapeutai.rogowska-kryk@psttsr.pl,
573 433 102
FacebookEmocja – gabinet psychologiczny (Lublin), Centrum Terapii Dialog (Warszawa/online)
53.Rotberg Igorterapeutarotberg.igor@gmail.com,
539 921 649
www.igorrotberg.comWarszawa
54.Rozłucka Alinaterapeutarozlucka@o2.pl,
502 157 671
Olsztyn Akademicki Ośrodek PomocyPsychologicznej i Terapii
55.Skórzak Agnieszkaterapeutapsycholog.skorzak@gmail.com,
605 894 819
www.agnieszkaskorzak.plOława, Wrocław
56.Sławińska Agnieszkaterapeutakontakt@przestrzen-zmian.pl,
507 607 018
www.przestrzen-zmian.plul. Batalionu Zośka 12, 09-410 Płock
57.Strużyk-Torba Ritaterapeutar.strozyk-torba@psttsr.pl,
887 197 555
Poznań
58.Szafrańska-Lejman KatarzynaterapeutaToruń Całodobowy Młodzieżowy Oddział Leczenia Uzależnień
59.Szałek-Zielińska Katarzynakonsultantkasia@kierunekdobrostan.pl,
691 991 468
www.kierunekdobrostan.pl
www.centrumtsr.pl
Warszawa, Łódź Ursynowskie Centrum Terapii Krótkoterminowej
60.Szczepkowski Jacekterapeuta, trener, superwizorjacek-szczepkowski@wp.pl,
691 774 417
www.centrumrozwiazan.plToruń
61.Szrejter-Łoś Agnieszkaterapeuta, trenera.szrejter-los@psttsr.pl,
696 513 982
Bytów
62.Szutarska Magdalenaterapeuta, trener, superwizorm.szutarska@gmail.com,
501 701 427
www.pracownia-psychologiczna.edu.pl
www.kidsskills.edu.pl
Poznań, os. Wichrowe Wzgórze 11c/2
63.Szymczak Alicjakonsultanta.szymczak@psttsr.pl,
695 282 512
Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Sportowa 9c, 63-000 Środa Wielkopolska
64.Świętochowska Izabelaterapeutai.swietochowska@psttsr.pl,
881 503 775
www.psycholozki.pl Centrum Pomocy Psychologicznej Psycholożki; ul. Głowackiego 35/51; Lublin
65.Świtek Tomaszterapeuta, trener, superwizortomaszswitek@centrumpsr.eu,
601 672 605
www.centrumpsr.eu
www.cpp.pl
Warszawa
66.Tarnowski Jarosławterapeutajtd@poczta.onet.pl,
696 125 988
Rybnik
67.Turska-Majewska Agnieszkaterapeuta, trenerintegri@szkoleniatsr.pl,
600 343 232
www.szkoleniatsr.plPiaseczno
68.Warchoł Izabellaterapeuta, trenerizawarchol@gmail.com,
501 196 782
www.studiotsr.plul. Tektoniczna 33a/17, Kielce
69.Wardziak-Lubka Wiolettaterapeutaw.wardziak-lubka@psttsr.pl,
881 139 535
www.wdobrymkierunku.com.pl
www.wardziaklubka.pl
ul. M. Palacza 129/6, Poznań
70.Waśko Magdalenakonsultantm.wasko@psttsr.pl,
533 040 566
www.magdalenawasko.plal. Grunwaldzka 79/81/m.1, 80-236 Gdańsk/online
71.Winiarska Monikaterapeutawiniarskamonika@wp.pl,
694 325 979
Białystok
72.Woźniak Agataterapeutaa.m.wozniak@wp.pl,
501 438 141
Poznań
73.Wrońska Monikaterapeutam.wronska@psttsr.pl,
665 192 821
Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i WspółuzależnieniaToruń
74.Zwoliński Piotr Tadeuszterapeutacet.labirynt@gmail.com,
694 082 006
www.cetlabirynt.plCentrum Edukacyjno – Terapeutyczne LABIRYNT Terapia-Warsztaty-Szkolenia,
Białystok
75.Żukowski Maciejterapeutam.zukowski@dobrzezejestes.com,
603 447 272
www.dobrzezejestes.comal. Jerozolimskie 133/71, Warszawa