Dzień dobry
Z wykształcenie jestemnauczycielem, psychologiem. W tym roku ukończyłam studia w WSB National Louis University w Nowym Sączu. Od lat interesuję się psychologią w obszarze pracy z dziećmi i osobami indywidualnymi, dlatego rozwój swój zaczęłam od wielu kursów, szkoleń m.inn. z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.Rozważam praktykę prywatną, pragnę również korzystać ze szkoleń, konferencji oferowanych z Waszego Towarzystwa. Będę zaszczycona być członkiem towarzystwa i wejść w jego szeregi.Rekomendacje otrzymałam od P.Artura Lewińskiego i Jacka Szczepkowskiego na kursie TSR 1 i 2,oraz P. Ewelinę Szczepańską i Małgorzatę Drozd.
