Dzień dobry
Nazywam się Żaneta Torbińska od urodzenia mieszkam w Wołominie. Mam 38 lat.
Jestem matką trójki dzieci (20,15,4 lata). Na co dzień lubię spędzać czas z rodziną, czytać
książki, zajmować się ogrodnictwem, słuchać muzyki, rozmawiać.
Obecnie pracuję, jako nauczyciel współorganizujący proces kształcenia oraz jako
pedagog specjalny w szkole i przedszkolu. Po za tym studiuję psychologię (4 rok) oraz
podyplomowo kończę psychotraumatologię. Odbywam, również szkolenie z zakresu
psychotraumatologii praktycznej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w
Gdańsku. Jestem wolontariuszką w hospicjum w Wołominie.
Ukończyłam TSR I oraz kurs uzależnienia behawioralne w kontekście TSR.
Zainteresowana jestem wykorzystywaniem TSR wśród rozmów z uczniami w szkole. Moją
motywacją jest chęć dalszego rozwoju oraz doskonalenia umiejętności wykorzystywania
TSR w swojej pracy. Chcę z szacunkiem reprezentować Państwa Stowarzyszenie.
Z wyrazami szacunku
Żaneta Torbińska
