Witam,
Jestem z wykształcenia psychologiem, ukończyłam psychologię na UMK w roku 2022. Aktualnie pracuję w zespole szkolno- przedskoczlnym jako psycholog z dziećmi i młodzieżą. W marcu 2024 roku ukończyłam szkolenie podstawowe TSR w Centrum Rozwiązań W Toruniu. Szkolenie spełniło moje oczekiwania i wyznaczyło drogę, którą chciałabym podążać w przyszłości. W lutym bieżącego roku rozpoczęłam szkolenie zaawansowane TSR również w Centrum Rozwiązań. Dołączając do Stowarzyszenia, przede wszystkim chcaiałbym być częścią tej społeczności, również być na bieżąco z tym co dzieje się wokół TSR-u w Polsce. Planuje w dalszym ciągu rozwijać się w tym nurcie, uczestniczyć w innych szkoleniach i nabywaną wiedzę i doświadczenie przenosić do świata praktyki.
