Jestem absolwetnką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. W latach 2016-2017 ukończyłam kurs I i II stopnia. Od 2016 roku pracuje w zawodzie jako psycholog. Początkowo prowadziłam konsultacje dla osób doświadczjących przemocy w rodzinie w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Rumi. Od 2019 roku pracuje jako psycholog szkolny (głównie z dziećmi i nastolatkami oraz ich rodzicami). Chciałabym rozwijać się dalej w nurcie TSR i rozpocząć pracę terapeutyczną z klientami. Planuje dalsze szkolenia w nurcie TSR aby rozwijać warsztat pracy.
Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Kocham podróże i jazdę rowerem.
