Jestem psychologiem dziecięcym, w 2009r. ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalizuję się w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach oraz poznawczo-behawioralnym. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzinami w następującym zakresie:
diagnoza psychologiczna młodzieży i dzieci od 3.r.ż;
indywidualna, krótkoterminowa terapia dzieci i młodzieży;
poradnictwo wychowawcze dla rodziców;
psychoedukacja dla dzieci, młodzieży i rodziców.
