Z wykształcenia jestem psycholożką, pedagożką, terapeutką pedagogiczną i nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Od ponad 15 lat jestem związana z oświatą, w której stawiałam swoje pierwsze kroki, jako nauczyciel. Od ponad 7 lat pracuję, jako psycholog i współpracuję głównie z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami, ale również wspieram nauczycieli oraz środowosko pedagogiczne. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów poszerzających moją wiedzę, kompetencje i warsztat pracy z dziećmi i ich rodziną, w tym m.in.: TUS, TZA-ART, Kids`s Skils -Dam Radę!, terapię ręki I i II stopień, EEG Biofeedback I i II stopień. W chwili obecnej pełnię funkcję wicedyrektora, w jednej z kobierzyckich placówek oświatowych. Po ukończeniu II stopnia TSR oraz I i II Edukacji Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (w LETSR), planuję rozpoczęcie swojej prywtanej praktyki terapeutycznej z równoległą pracą w zespole szkolno-przedszkolnym, w którym zamierzam wdrażać standardy Edukacji Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.
E-mail: a.sterkowicz-gorecka@wp.pl
Telefon: 506926795
Miasto: Ślęza
