Szanowni Państwo,
mam na imię Kamil i piszę z prośbą o dołączenie do stowarzyszenia. Jestem psychologiem i dodatkowo studiuję neuropsychologię. Ukończyłem 1 i 2 stopień kursu TSR, którego często używam w pracy, ale jego filozofię praktykuję również w życiu codziennym. Pracuję w Domu Pomocy Społecznej dla osób przewlekle chorych psychicznie oraz w Hospicjum. Chciałbym dalej starać wykorzystywać się narzędzia TSR w moich przyszłych zmaganiach zawodowych, ale również poszerzać wiedzę i umiejętności tego nurtu.
