Ukończyłam I i II stopień TSR w CTSR. Kończę studia psychologiczne na SWPS w Sopocie. Z wykształcenia jestem mgr farmacji. Postanowiłam zmienić kierunek moich zainteresowań zawodowych, na psychologię/ psychoterapię. Interesuje mnie nurt TSR,w którym chciałbym w przyszłości praktykować we własnym gabinecie.
