Dzień dobry,
jestem psycholożką, w tym roku ukończyłam Psychologię Sportu na warszawskim SWPS. Bardzo chciałabym działać w tym kierunku, wykorzystując TSR. Obecnie ukończyłam pierwszy stopień szkolenia w CTSR, ale chciałabym kontynuować. Jeden z członków powiedział mi o tworzącej się sekcji Psychologii Sportu, którą chciałabym wspierać.
