Szanowni Państwo,
W 2007 ukończyłam studia magisterskie z psychologii na SWPS. Właśnie wtedy poznałam TSR po raz pierwszy na zajęciach, które prowadził Luis Alarcon Arias. Metoda ta zafascynowała mnie. Wtedy to pierwszy raz ukończyłam I stopień TSR. Ukończyłam również Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i odbyłam staż w Niebieskiej Linii wspierając ofiary przemocy domowej. Potem moje wybory życiowe odsunęły mnie od psychologii i teraz z perspektywy czasu myślę, że bardzo dobrze się stało gdyż w drodze rozwoju osobistego moja postawa w wielu aspektach uległa ogromnej zmianie i poczułam, że pragnę wrócić do psychologii tak aby móc wspierać innych w ich zmianach. W lutym tego roku ukończyłam 1,5 roczne studia podyplomowe na SWPS na kierunku Uważność i Współczucie, które bardzo wsparły moją zmianę w stronę życzliwości, ciekawości i akceptacji. Postanowiłam podjąć szkołę psychoterapii i mój wybór naturalnie padł na TSR. I stopień ukończyłam ponownie w grudniu 2024 roku. Czułam, że potrzebuję odświeżyć wiedzę z tego zakresu. Od października planuję rozpocząć 4letnią szkołę psychoterapii w Integrii. Obecnie pracuję gabinetowo jako psycholog w dwóch poradniach. Przystąpienie do Stowarzyszenia jest dla mnie naturalnym wyborem. Chcę przynależeć do środowiska ludzi, którzy myślą i pracują podobnie, dzielić się swoim doświadczeniem oraz czerpać inspirację od innych. Jeżeli chodzi o zaangażowanie w działalność Stowarzyszenia to chętnie zaangażuję się w organizację corocznej, czerwcowej konferencji. Moją mocną stroną jest dobra organizacja, samodzielność, łatwa komunikacja. Chętnie zapoznam się również z innymi działaniami, które również będę mogła wesprzeć w miarę umiejętności i czasu.
Przesyłam moc życzliwości 🙂
Dorota Perłowska
