Dzień Dobry
Od 20 lat pracuję w Gminnym Ośrodku Pomocy Spolecnej. Aktualnie poszerzam swoją wiedzę i jestem studentkąa IV roku Psychologii na Uniwersytecie Merito w Toruniu. W tym roku ukończyłam kurs podstawowy Terapii Skoncentrowanej na rozwiązaniach organizowany przez Centrum Rozwiązań. Chcę pogłębiać wiedze z tego zakresu, dlatego chetnie przystąpie do Stowarzyszenia
