Witam, Ukończyłam II stopień TSR i zamierzam rozwijać się w tym kierunku. Moim celem jest praca z dorosłymi. Zależy mi by jednym z obszarów była praca z osobami uzależnionymi i w tym celu rozpoczynam w marcu studia podyplomowe z „psychologii uzależnień”. Obecnie pracuję w dziale HR w dużej organizacji i obserwując wyzwania, z którymi mierza się ludzie każdego dnia chcę móc być bliżej rozwiązań. Uważam, że moim dużym atutem są predyspozycje, co potwierdza np. test Gallupa, w którym w pierwszej piątce jest empatia i indywidualizacja. Chcę to wykorzystać. Do tego pragnienie poszerzania wiedzy, umiejętności jest czymś, co może być użyteczne zarówno w pracy na co dzień jak i w Stowarzyszeniu. Chciałabym być aktywnym członkiem Stowarzyszenia, wspierać inicjatywy. Mam dość dużo czasu, który w tym obszarze mogłabym wykorzystać.
Prosze więc o przyjęcie do Stowarzyszenia.
Pozdrawiam
Małgorzata Nowińska
