Dzień dobry,
Z wykształcenia jestem socjologiem – specjalność socjologia zachowań ludzkich (dyplom magistra Uniwersytet Szczeciński), poza tym ukończyłam studia podyplomowe z Psychologii i terapii uzależnień (świadectwo Uniwersytet WSB Merito Szczecin). Pod koniec czerwca br ukończę szkolenie II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR Warszawa. Odbyłam terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, posiadam własne doświadczenia w radzeniu sobie z uzależnieniem, depresją, niskim poczuciem własnej wartości. W przyszłości chcę zrobić certyfikat terapeuty, a po zakończeniu obecnego szkolenia, chcę dalej kształcić się w obszarze TSR by jeszcze lepiej i skuteczniej pracować z klientami.
Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyznanie mi członkostwa w PSTTSR.
