Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Psychologia Wydziału Nauk Społecznych. Dotychczas nie pracowałam w zawodzie, wykonywałam mój drugi zawód – jestem technikiem farmaceutycznym, pracowałam w aptece. Chcę się „przebranżowić i od dwóch lt intensywnie uczestniczę w szkoleniach i kursach. Studiuję też podyplomowo Przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela psychologa. Bliska jest mi filozofia pracy w nurcie TSR stąd chć dołączenia do Stowarzyszenia i pójście drogą certyfikacji.
Ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej, kurs Terapii schematów, Racjonalną Terapię Zachowań oraz szereg kursów psychologiczych.
