Jestem psychologiem- ukończyłam wydział psychologii na UW w 1997 roku. Ukończyłam studia podyplomowe Diagnoza Kliniczna Dziecka i Jego Rodziny na UW. Pracuję w szkole podstawowej oraz w Poradni Psychologiczno – Psychoterapeutycznej KAAR-MED w Ząbkach oraz w poradni Psychocentrum w Zielonce. Prowadzę też zajęcia z dziećmi w Zespole Szkół Specjalnych w Wołominie w ramach programu ” Za Życiem”. Prowadzę warsztaty TUS oraz TZA i Warsztaty Umiejętności Wychowawczych dla rodziców. W obszarze moich zainteresowań jest praca z dziećmi, które mają postawioną diagnozę spektrum autyzmu. Dlatego też ukończyłam studia podyplomowe Diagnoza i terapia osób ze spektrum autyzmu oraz Oligofrenopedagogika. We wrześniu będę uczestniczyła w kursie Kids’Skills- Dam radę! Po ukończeniu kursu podstawowego TSR przestawiam swoje myślenie i wdrażam techniki pracy także podczas spotkań z dziećmi, które mają postawioną diagnozę spektrum autyzmu- te działania są skuteczne. Pragnę rozwijać swoje umiejętności, towarzyszyć w tworzeniu wizji chcianego i szerzyć wśród koleżanek i kolegów model pracy TSR. Mam w sobie dużo ciekawości dotyczącej pracy w TSR i dużo radości z poznania tej metody. Mam w sobie gotowość do wprowadzania zmian w swoim życiu i gotowość do stania na straży podczas wprowadzania zmian w życiu innych ludzi.
E-mail: monika.nar@wp.pl
Telefon: 608335135
Miasto: Zielonka
