Jestem magistrem pedagogiki specjalnej o specjalności pedagogika resocjalizacyjna. Studia skończyłam 20 lat temu na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Pierwsze lata pracy po studiach pracowałem w pogotowiu opiekuńczym, w poprawczaku, w policyjnej izbie dziecka jako wychowawca. Następnie spędziłam 10 lat w pracy w korporacjach w dziale administracyjno-kadrowym. Następnie wróciłam do swojego powołania pedagogicznego i od 6 lat pracuje w szkolnictwie, obecnie w szkole średniej, gdzie wspieram rozwój społeczno-emocjonalny uczniów, jak również udzielam wsparcia ich rodzicom. Obecnie ukończyłam I szy stopień szkolenia Terapii Skoncentrowanej na rozwiązaniach i chce rozwijać sie dalej w tym nurcie.
