Z wykształcenia jestem psychologiem, studia magisterskie ukończyłam w SWPS w Warszawie. Obecnie jestem słuchaczką czteroletniego Studium Profesjonalnej Psychoterapii prowadzonego przez zespół szkoleniowy CTK w Łodzi oraz doświadczonych psychoterapeutów i superwizorów EBTA (European Brief Therapy Association). Moja praca poddawana jest systematycznej superwizji. Doświadczenie zdobywałam pracując w placówkach oświatowych z dziećmi i młodzieżą oraz z osobami dorosłymi w Centrum Zdrowia Psychicznego w Płocku, na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym. Systematycznie uczestniczę w szkoleniach i warsztatach. W pracy terapeutycznej pomagam osobom potrzebującym wsparcia w różnych obszarach życia, odczuwającym lęk, stres, cierpiącym z powodu zaburzeń nastroju, depresji lub doświadczających trudności w relacjach. W trakcie spotkań wspólnie poszukujemy zasobów Klienta- odczuć, przekonań, umiejętności, pomocnych w życiu. Zastanawiamy się, co chcieliby zmienić w swoim życiu i jak mogą to zrobić.
