Jestem psychologiem, diagnostą ,terapeutą oraz biegłym sądowym ad hoc od wielu lat współpracującym z Instytutem Naukowo-Badawczym Iurismed. terapeutą. Ukończyłam psychologię na UAM w Poznaniu, wybrałam specjalność kliniczną. Szkoliłam się w Studium Treningu Interpersonalnegw Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, Podstawowy i Zaawansowany Kurs Terapii w nurcie TSR ukończyłam w akredytowanym ośrodku Integri. W Integri uczestniczyłam również w następujących szkoleniach:
1) Praca w nurcie TSR z klientami zmagającymi się z zaburzeniami osobowości (szkolenie podstawowe i zaawansowane)
2) Studium Integracyjnej Terapii Traumy w Integrii.
3) Praca w nurcie TSR Klientami zmagającymi się z zaburzeniami odżywiania (szkolenie podstawowe i zaawansowane).
4) Praca z depresją w nurcie TSR ( szkolenie podstawowe i zaaawansowanej).
Chciałabym podjąć starania o uzyskanie certfikatu terapeuty TSR, a dalej psychoterapeuty. Korzystałam z superwizji grupowej w grupie Tomasza Świtka. Od wielu lat prowadzę własny gabinet psychologiczny. Pracuje z mlodzieżą oraz osobami dorosłymi. Obszar moich zainteresowań zawodowych to praca z zaburzeniami lękowymi, nastroju, PTSD oraz z osobami doświadczającymi stygmatyzacji i wykluczenia społecznego. Lubię teżpracę szkoleniowo-rozwojową z różnymi grupami odbiorców, mam ukończoną Szkołę Trenerów MATRIK, w moim doświadczeniu zawodwymi ważną jest również rola trenera, wiele lat szkoliłam grupy w obszarze umiejętności miękkich.
