Maksymiuk Monika

E-mail: monika.maksymiuk83@gmail.com

Telefon: 884900185

Miasto: Biała Podlaska

O mnie

Nazywam się Monika Maksymiuk, po 14 latach pracy na stanowisu psychologa w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie zmieniłam pracę i obecnie pracuję w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu w Białej Podlaskiej na stanowisku psychologa na oddziale onkologii. Motywację przystapienia do Stowarzyszenia posiadam bardzo wysoką. Przyznam, że praca na oddziale onkologicznym jest z jednej strony dla mnie ogromnie satysfakonująca, ale z drugiej strony bardzo wymagająca i trudna. Pragnę podniesć swoje kwalifikacje, a przede wszystkim pracować na zasobach i pozytywach z pacjentami chorującymi na nowotwory, a nie skupiać się na „chorobie i na tym czego nie będzie”. Dołączenie do Stowarzyszenia jest mi niezbędne do tego bym mogła realizowac ścieżkę terapeuty, a następnie psychoterapeuty TSR. Moje pomysły na pracę w Stowarzyszeniu i na działaność członkowską to oczywiście TSR w pracy z pacjentem onkologicznym.

Przewijanie do góry