Nazywam sie Paulina Łątka.
Jestem absolwentką UMK w Toruniu. Ukończyłam pedagogikę ze specjalizacją sądowniczo-penitencjarna. Skonczyłam studia licencjackie z Pedagogiki specjalnej ze specjalizacją resocjalizacja, także na tym samym uniwersytecie. W trakcie studiowania pracowałam dorywczo oraz starałam się zdobyć jak największe doświadczenie zawodowe, w związku z tym odbyłam praktyki w Areszcie śledczym w Toruniu oraz w Stowarzyszeniu Inicjatywy Młodych. Przez krótki okres czasu byłam wolontariuszką w Hospicjum, jak i na Toruńskim Festiwalu Nauki i Sztuki. Po studiach przeprowadziałm sie do Krakowa, gdzie podjęłam pracę w Placówce opiekuńczo-wychowawczej połączona z Bursa Młodzieży żeńskiej oraz w Małopolskim Oddziale Okręgowy PCK. Od kilku dni poszukuję alternatywy do dokształcenia się w swoim kierunku oraz skłaniam sie do podjęcie kolejnego kursu związanego z TSR.
