Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego (pedagogika studia licencjackie i magisterskie) i Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu (psychologia-studia magisterskie). Swoje doświadczenie zdobywałam jako nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Prowadziłam zajęcia z wychowania do życia w rodzinie. Mogę powiedzieć, że nie tylko lubię, ale potrafię współpracować z dziećmi. Obecnie jestem psychologiem w przedszkolu i w liceum.
Oprócz uprawnień psychologicznych i pedagogicznych posiadam certyfikat Trenera Umiejętności Społecznych I i II stopnia, który wzbogaca mój warsztat pracy. W placówkach oświatowych, poprzez liczne konsultacje z rodzicami i nauczycielami, ciągle nabywam nowych umiejętności w różnych grupach wiekowych. Obecnie pracuję w szkole i przedszkolu, a także w przychodniach medycznych.
