Jestem psychologiem, psychologiem transportu, doradcą zawodowym, coachem. Pracuję w dużej, państwowej spółce, w której zajmuję się m.in. wsparciem psychologicznym pracowników, doradztwem, coachingiem, psychotechniką, szkoleniami z zakresu kompetencji miękkich. Prowadzę również sesje „noszące znamiona” terapii dla naszych pracowników. Swoją pracę poddaję regularnej superwizjii u Katarzyny Podleskiej.
Ukończyłam 2 stopnie kształcenia w CTSR oraz kilka szkoleń dodatkowych, wszystkie w podalności PSR. Moją motywacją do przystąpienia do Stowarzyszenia jest chęć uzyskania tytułu psychoterapeuty (najchętniej wg. zasad z nowego rozporządzenia).
Obecnie jestem członkiem Warszawskiego Koła PSTTSR pod przewodnictwem Filipa Jacha. Uczestniczę w cyklicznych spotkaniach. Chętnie uczestniczyłabym w tego typu grupach na większą skalę. Chętnie również uczestniczę w konferencjach dotyczących naszego podejścia. Jestem otwarta na wszelkie propozycje 🙂
