Dzień dobry,
Jestem psychologiem z zawodu. Pracuję w szkole jako psycholog i w Gabinecie Terapeutycznym. Pracuje z dziecmi, młodzieżą, dorosłymi, i rodzinami.
Wyrażam chęć uczestniczenia w Stowarzyszeniu i byc jego członkiem. Dziekuję za rozpatrzenie mojego wniosku.
Agnieszka Kuczyńska
