Pracuję jako psycholog policyjny – zajmuję sie przede wszystkim sytuacjami kryzysowymi, nadzwyczajnymi, katastrofami, zajmuję się m.in. zawiadamianiem o smierci i pracą z żałobą. Ukończyłam Studia podyplomowe z zakresu psychotraumatologii. Jestem terapeutą EMDR po I poziomie. Jestem w trakcie ukończenia II poziomu TSR. Po zakończeniu chciałabym rozpocząc proces ceryfiikacji w nurcie TSR. Prowadzę wlasną praktykę pracując z osobami dorosłymi. Pracuję jako wykładowca Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Interesuję się psychologia sądową, przesłuchań, kłamstwa.
