Pracuję jako pedagog i psycholog w 2 szkołach ponadpodstawowych: X LO im. I.J.Paderewskiego Akademickim oraz Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach. Przez 2 lata prowadziłem własny gabinet psychologiczny. Współpracuję też jako psycholog i specjalista edukacji z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, Wyższą Szkołą Humanitas w Sosnowcu, UNICEF Central Asia.
Jestem po kursie TSR pierwszego (2024) i drugiego (2025) stopnia
Interesuję zdrowiem psychicznym, psychologią rozwojową, interwencją kryzysową, psychologią w procesie edukacji i w tych obszarach polecam Stowarzyszeniu moją osobę.
