Jestem psychologiem, interwentem kryzysowym, coachem, z tytułem doktora. Na co dzień pracuję w Warszawskim Instytucie Zdrowia Kobiet wspierając kobiety na różnych etapach ciąży, borykające się z niepłodnością, a także pary mierzące się ze stratą. W roku 2023 ukończyłam Pierwszy Stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Drugi stopień planuję w 2025 roku, obecnie skupiam się na szkoleniach tematycznych i rozpoczęciu pracy w nurcie TSR.
Do zostanie członkiem Stowarzyszenia motywuje mnie chęć bycia profesjonalnym i certyfikowanym terapeutą. Dzięki członkostwu będę mogła rozwijać się zawodowo i społecznie. Zależy mi na profesjonalizmie i etyce pracy. Pozostaję w kontakcie z warszawskim kołem PSTTSR (Filip Jach) i widzę w nim swoje miejsce. Jako naukowiec mogę podjąć się pisania tekstów, prowadzenia badań.
