Kosznik Marta

E-mail: martaa.kosznik@gmail.com

Telefon: 515267854

Miasto: Gdańsk

O mnie

Dzień dobry,

nazywam się Marta Kosznik. Od 14 lat pracuję z młodzieżą i dziećmi znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej z pieczy instytucjonalnej. Z zawodu jestem pedagogiem, wychowawcą w domu dziecka, mediatorem. Swoją pracę poddaje comiesięcznej superwizji. Biorę także udział w licznych szkoleniach, konferencjach, wykładach z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą, rodziną by podnosić swoją wiedzę i kompetencje zawodowe. Ukończyłam studia licencjackie w specjalności pedagogika resocjalizacyjna na uczelni „Ateneum – Szkoła Wyższa” w Gdańsku. Natomiast studia magisterskie w specjalności pedagogika społeczna ukończyłam na ”Uniwersytecie Gdańskim”. Ukończyłam także studia podyplomowe na kierunkach: „Mediacje sądowe i pozasądowe”, „Pedagogiczne Studia Podyplomowe – Kwalifikacje nauczycielskie”, „Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna” oraz ukończyłam Kurs z zakresu podstaw psychotraumatologii w ilości 180 godzin.  Moim hobby jest fotografia.

W pracy z dziećmi i młodzieżą stale wykorzystuje elementy terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. By móc pomagać jeszcze bardziej chciałabym prowadzić terapię indywidualną, gdyż zapotrzebowanie na tego typu pomoc jest ogromne. Młodzi ludzie oczekują szybkiej pomocy, podniesienia własnej wartości. Na tym etapie rozwoju mają dużą trudność do przepracowywania traum z dzieciństwa, które rzutują na ich teraźniejszości. W związku z tym ten rodzaj terapii często jest dla nich odpowiedni. Być może w przyszłości udałoby mi się połączyć zamiłowanie do fotografii z terapią – tworząc tym samym art-terapię.

Biorąc pod uwagę powyższe, chciałbym przystąpić do Państwa Stowarzyszenia.

Z poważaniem

Marta Kosznik

Przewijanie do góry