Dzień dobry,
po wielu latach spędzonych w mediach, wchodzę na nową drogę zawodową. W marcu 2025 r. kończę Psychologię dla Magistrów na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Od roku jestem stażystką w Pogotowiu „Niebieska Linia”. Równolegle zrobiłam kursy TSR (poziom I w CTSR, a II w Integri TSR) i szkolę się dalej w tym nurcie. Złożyłam też aplikację na staż kliniczny w Stowrzyszeniu „Niebieska Linia”, gdzie mam nadzieję wykorzystać w praktyce umiejetności zdobyte na kursach. Teraz robię to przy telefonie, jako konsultantka Pogotowia „Niebieska Linia”. W przyszłości zamierzam pracować z klientami jako psychoterapeutka, dlatego liczę na zdobycie certyfikatu TSR (w trybie eksternistycznym).
Członkostwo w PSTTSR jest dla mnie ważne nie tylko dlatego, że to warunek certyfikacji. Chciałabym należeć do społeczności „tsrowców”, by m.in. być na bieżąco z metodami pracy terapeutycznej i wymieniać się doświadczeniami. Jakie mam pomysły na współpracę ze Stowarzyszeniem? Myślę, że mogłabym wykorzystać swoje doświadczenie medialne i umiejetności redaktorskie – jestem do dyspozycji, jeśli chodzi o pisanie, redagowanie, research itd.
Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.
Pozdrawiam serdecznie,
Joanna Kostyła
E-mail: joan.kostyla@gmail.com
Telefon: 502366961
Miasto: Warszawa
