Jestem franciszkaninem, posiadającym tytuł magistra teologii ze specjalnością w dziedzinie duchowości wewnętrznej człowieka. Przez ostatnie 16 lat poświęcam się pracy z młodzieżą studencką jako Duszpasterz Akademicki, towarzysząc im w życiu. Obecnie jestem studentem psychologii na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Równocześnie uczę się podejścia TSR. Moim celem jest uzyskać kwalifikacje terapeuty, a następnie psychoterapeuty. Obecnie preferuję szkolenie eksternistyczne, wykorzystując ten moment przejściowy w PSTTSR do stopniowego zdobywania doświadczenia terapeutycznego, spełniając wymagane godziny teorii i praktyki. Od 1 września 2023 jestem wolontariuszem Katowickiego Instytutu Psychoterapii (stystemowo-eriksonowskiego), gdzie pod superwizją nabieram praktyki w TSR.
Jestem otwarty na współpracę.
