Pracuje jako pielęgniarka psychiatryczna.
Ukonczylam pierwszy stopień terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Zapisałam się już na 2. Zamierzam ubiegać się o certyfikat terapeuty.
Terapia ta jest mi bardzo bliska, zmienia nie tylko samego klienta, ale również nas wszystkich.
Pragnę wykorzystywać ja w pracy jak i również w swoim prywatnym życiu. Jestem bardzo zaskoczona ile ta terapia wnosi możliwości.
Dziękuję za tak wspaniale doświadczenie.
