Jestem studentką psychologii, ukończyłam także studia podyplomowe z coachingu. Dodotkowo ukonczyłam dwa poziomy szkolenia TSR oraz dodoatkowe szkoleni w nurcieTSR. Obecnie chciałabym uczęszczać do szkoły psychoterapii, aby rozwijać swój warsztat i pracować z klintami już w pełni profesjonalnie.
