Dzień dobry,
Nazywam się Emilia Jędryka. Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich z psychologii. Kształciłam się na Uniwersytecie Ignatianum w Krakowie. Ukończyłam szkolenie podstawowe z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Rozwiązań. Dalej rozwijam się, kontynuując szkolenie TSR na poziomie zaawansowanym. Dążę do uzyskania certyfikatu terapeuty TSR. Prowadzę konsultacje psychologiczne dla osob dorosłych. W pracy bazuję na szacunku, empatii i zrozumieniu, tworząc w trakcie sesji bezpieczne i otwarte środowisko sprzyjające eksploracji trudności oraz poszukiwaniu skutecznych rozwiązań. Moj wniosek o dołączenie do stowarzyszenia motywuję chęcią dalszego rozwoju i poszerzania horyzontów, które pomogą mi lepiej pomagać klientom.
Pozdrawim serdecznie,
Emilia Jędryka
