Dzień dobry,
jestem studentem 5 roku psychologii na specjalizacji wspieranie rozwoju osobowości. Niedługo zacznę szkolenie zaawansowane TSR i obronię tytuł psychologa. Nie ukrywam, że bardzo chciałbym zacząć już naprawdę pracować w zawodzie, bo 5 lat studiów to bardzo dużo. Poza psychologią zajmuję się różnego rodzaju sportem i turystyką. Jestem instruktorem wspinaczki, żeglarstwa i snowboardu oraz prezesem stowarzyszenia zajmującego się kreowaniem dobrych warunków do rozwoju oraz miłej atmosfery wśród członków.
Moja główna motywacja do przystąpienia jest taka, że chciałbym w przyszłości się certyfikować. Właściwie zależy mi na tym, żeby zrobić to jak najszybciej. Poza tym argumentem istotnym jest 10% zniżki na kursy. Na działalność członkowską nie mam pomysłu, ponieważ jestem dopiero studentem. Ale jeżeli jest miejsce, w którym może się taki student przydać, chętnie o nim usłyszę.
