Jestem absolwentką 5-cio letnich studiów dziennych magisterskich na kierunku pedagogika terapeutyczna (APS im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie), ukończyłam liczne kursy z mediacji w PCM w Warszawie, studia podyplomowe z negocjacji i mediacji na SWPS, studia podyplomowe na kierunku Brainologia (Zarządzanie dobrostanem) , ukończyłam pierwszy stopień TSR w CTSR i kończę aktualnie kurs podstawowy psychoterapii pozytywnej w WIP we Wrocławiu. Jestem studentką psychologii. Dużą wagę przykładam do „mocy słów”, tworzę treści, które publikuję w mediach społecznościowych na kanał dobrosfera.annaguzowska, popularyzuję wiedzę o dobrostanie biopsychospołecznym i w tym obszarze: tworzenia treści w social mediach mogłabym współpracować ze Stowarzyszeniem. Jestem filologiem angielskim- znajomość języka angielskiego mogłaby również być pomocna, przy na przykład tłumaczeniu materiałów.
