Dzień dobry,
Jestem psychologiem i psychotraumatologiem. Pracuję w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Poza tym, w mniejszym wymiarze, pracuję gabinetowo. Ukończyłam podstawowu kurs TSR (dołączam zaświadczenie). W najblizszym czasie planuję rozpocząć stopień zaawansowany TSR. Po ukończeniu kursu podstawowego zaczęłam wdrażać metody, które zostały przedtsawione na szkoleniach, głównie w pracy z grupą w kontekście uzależnienia, a także podczas psychoterapii podtrzymującej u pacjentów ze schizofrenią. Ale także w gabinecie podczas pracy z klientami.
