Dzień dobry,
jestem Waszym sympatykiem już od dłuższego czasu, skończyłam 2 poziomy szkolenia akredytowanego, wzięłam udział w konferencji w Toruniu. Jestem psychologiem i prowadzę terapię psychologiczną w nurcie TSR dorosłych, dzieci i młodzieży w gabinecie prywatnym i współpracuje z innym centrum, podejście jest bliskie mojemu sercu. To zdumiewające jak pięknie stosująć filozofię TSR można pomoć klientom odblokować to co było zablokowane od lat! Od 9 września zaczynam również superwizję grupową TSR. Zwracam się z serdeczną prośbą o możliwość szybszego rozpatrzenia mojego wniosku, bardzo mi zależy na ciągłości ścieżki rozwoju i bardzo się cieszę, że udało mi się dostać do grupy superwizyjnej 🙂
Pozdrawiam serdecznie,
Iwona Grajkowska
