Jestem psycholożką, pracującą w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Pracuję w prywantnym gabinecie, Ośrodku Pomocy Społecznej, szkole podstawowej głównie z nastolatkami oraz w Centrum Pomocy Rodzinie, gdzie wspieram rodziców i dzieci. Obecnie jestem na drodze uzyskania certyfikatu Terapeuty, a docelowy Psychoterapeuty w trybie eksternistycznym.
Chciałabym dołączyć do Stowarzyszenia by ściślej być w kontakcie z osobami pracującymi w podobnej filozofii oraz bardziej być na bieżąco z działaniami w środowisku.
