Nazywam się Sławek Czarnecki. Jak na razie ukończyłem kurs podstawowy i zaawansowany TSR. W tym momencie przystępuję do szkoleń specjalistycznych. Pracuję w poradni AlterEgo we Wrocławiu. Odnajduję się w TSRowowym sposobie widzenia kontaktu i pracy z drugim człowiekiem. Czuję się częścią tej społeczności. Chciałbym wreszcie przyłączyć się do niej formalnie. Zależy mi też na dalszym rozwoju w kierunku terapeuty TSR i chcę spełnić ten warunke.
Co do pomysłów na współpracę. Przez lata pracowałem jako dziennikarz. Przez jakiś czas pisałem teksty popularyzatorskie, nagrałem kilkanaście podcastów popularnonaukowych. Aktualnie nagrywam rozmowy psychoeukacyjne z terapeutką fundacji Przystań z Nami. Przygotowuję się do podobnych nagrań z osobami z mojej poradni. Wstępnie rozmawiałem z Tomkiem Świtkiem i zgodził się, że za jakiś czas mogę poprosić również jego o takie rozmowy. Wiem, że moje umiejętności są jeszcze na tyle małe, że nie „przydam” się stowarzyszeniu merytorycznie. Ale jeśli będę mógł pomóc w popularyzacji TSRu, będzie mi miło to robić
