Jestem studentem 5 roku Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim (planuję skończyć studia w ciągu kilku najbliższych miesięcy), gdzie realizuję specjalizację psychoterapia. Ukończyłem 1 stopień kursu TSR w ośrodku CentrumPSR – Tomasz Świtek oraz jestem w trakcie 2 stopnia kursu zaawansowanego w Integri. Aktualnie zawodowo pracuję jako montażysta, chciałbym po studiach zatrudnić się w poradni psychologicznej i pracować używając psr. Jestem na etapie zdobywania początkowego doświadczenia zawodowego, poprowadziłem już kilka bezpłatnych sesji w nurcie tsr. Zrealizowałem już 100h stażu psychologicznego w Ośrodku Zaburzeń Psychicznych (Stowarzyszenie Terapeutów) dla osób w spektrum autyzmu, jestem w trakcie stażu interwencyjnego w Szpitalu Onkologicznym Św Krzysztofa. Jestem także od kilku miesięcy w trakcie terapii TSR wraz z certyfikowaną terapeutką – Agnieszka Górecka. Moją motywacją aby dołączyć do Stowarzyszenia jest chęć pełniejszego uczestnictwa w środowisku, certyfikowania się w przyszłości jako psychoterapeuta TSR. Chciałbym uczyć się najlepszych praktyk w procesie tej terapii. We współpracy z Stowarzyszeniem w przyszłości chciałbym uczestniczyć w konferencjach, także aktywnie w trakcie warsztatów. Na moim blogu terapeutycznym zacznę zachęcać czytelników do zapoznania się ze stowarzyszeniem, metodą TSR oraz materiałami na stronie stowarzyszenia, jestem otwarty także w przyszłości na tworzenie tekstu dla np. czasopisma.
E-mail: tomasz.cysewski8@gmail.com
Telefon: 789207681
Miasto: Warszawa
