Ukończyłem studia farmaceutyczne, jak również dwuletnie studia podyplomowe z zakresu coachingu i psychologii, obecnie będąc studentem psychologii i terapeutą TSR w procesie certyfikacji (PSTTSR). Odbyłem kilkaset godzin szkoleń z zakresu terapii TSR, ACT oraz Gestalt.
Doświadczenia zawodowe:
Systematycznie rozwijam swoje kompetencje poprzez szkolenia, kursy i warsztaty z zakresu TSR, ACT, Gestalt, terapii skoncentrowanej na współczuciu czy terapii opartej na analizie funkcjonalnej. Praca na oddziałach Centrum Zdrowia Psychicznego pozwoliła mi doskonalić umiejętności w kontekście farmakologii kryzysów zdrowia psychicznego a prowadzenie superwizji zawodowych dla kadr wychowawczych umożliwiło rozwinąć kompetencje pracy grupowej. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.
