Jestem lekarzem psychiatrą rezydentem w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1w Lublinie.Ukończyłam Kurs Podstawowy TSR w Integri TSR (certyfikat w załączeniu). Była to dla mnie fascynująca przygoda i ogromna przestrzeń do rozwoju zawodowego i osobistego. Dziękuję. Prowadząca pokazała nam jak uniwersalna jest to metoda w w pracy z osobami niedobrowolnymi i dziećmi. Są to również grupy trudnych pacjentów w mojej pracy jako psychiatra w Oddziale Sądowo Psychiatrycznym i Oddziale Dziennym Młodzieżowym. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku, bo to pomoże mi w dalszym rozwoju w tym nurcie.
Z poważaniem,
Lek. Agata Biniaszewska-Bąk
