Witam Serdecznie,
Nazywam się Klaudia Bielak.Mam 34 lata, od prawie dziesięciu lat mieszkam w Holandii i tu również pracuję w placówce zdrowia psychicznego GGZ Licht in Zicht w mieście Breda jako pedagog/opiekun ambulatoryjny. W 2014 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńcza na UWM w Olsztynie. Obecnie kontynuuje naukę, na V roku studiów magisterskich na kierunku Psychologia spec. kliniczna i osobowości na WSB-NLU w Nowym Sączu. Pod koniec marca 2025 , zaplanowana jest obrona mojej pracy magisterskiej i tym samym otrzymanie dyplomu magistra psychologii. W maju 2024 ukończyłam szkolenie pierwszego stopnia TSR i od tego czasu staram się skutecznie wdrażać poznane techniki w swojej codziennej pracy. Widząc rezultaty pracy technikami TSR, oraz wewnętrznej potrzeby szerszego jej poznania, w lutym 2025 przystąpię do kursu zaawansowanego. Byłabym zaczycona, mogąc doąłączyć do członków stowarzyszenia oraz w dalszym ciągu rozwijać siebie, ale również klientów za pomocą technik TSR.
PS: Przy wypełnianiu wniosku, wyskoczył błąd w Holenderskim kodzie pocztowym, poprawny kod pocztowy to do mojego adresu zamieszkania w Holandii to 5046AX. We wniosku, by nie pozostawić pustego pola i móc wysłać wniosek, wpisałam kod pocztowy mojego rodzinnego miasta- Olsztyn.
