Nazywam się Malgorzata Kulka, jestem mgr pedagogiki specjalnej: resocjalizacja i wspomaganie rodziny.
Od 2009 r. pracuję w Stowarzyszeniu Niebieska Linia” – miejcu, które zakładali i pracują w nim osoby od niemal zawsze zwiazane z podejściem skoncentrowanym na rozwiazaniach. Odbylam kilka szkoleń TSR. Pracuję z osobami doroslymi i nastolatkami, głównie w obszarze przeciwdziałąnia przemocy domowej, ze spektrum autyzmu i ADHD. Swoją pracę poddaję superwizji.
