Dzień dobry,
wysyłam ponownie wniosek o przyjęcie w poczet członków PSTTSR. Wysyłałam już wniosek wcześniej ale jedna z osób wprowadzających nie powterdziła nie mogę się skontaktować. Dlattego też ponownie wysyłam i drugą osobą wprowadzającą będzie Paula Klemeńska.
Obecnie jestem studentką 5 roku psychologi w lipcu mam obronę. Od 2 lat pracuję w szkole z dziećmi. Chciałabym pracować w nurcie TSR bardzo mi odpowiada ten rodzaj terapii krótkoterminowej. Dlatego też proszę o przyjęcie mnie do Stowarzyszenia.
Pozdrawiam
Marta Kęsicka
