Dzień dobry,
Nazywam się Filip Lisowski i jestem w trakcie kończenia studiów magisterskich z psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Wcześniej ukończyłem licencjat z kognitywistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. W międzyczasie odbyłem staż oraz pracowałem w Instytucie Zdrowia Psychicznego, gdzie wspierałem osoby w kryzysie emocjonalnym w ramach telefonu wsparcia. Pomoc ta w dużej mierze opierała się na modelu TSR, a ja z powodzeniem ukończyłem oba poziomy kursu w tym nurcie.
Chciałbym dołączyć do Stowarzyszenia, ponieważ planuję wkrótce rozpocząć czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie TSR i w przyszłości pracować jako psychoterapeuta tej modalności. Mam nadzieję na aktywną współpracę ze Stowarzyszeniem, zarówno jako uczestnik, jak i organizator wydarzeń, szkoleń oraz inicjatyw promujących podejście TSR.
