Od zawsze pracuję z ludźmi – jako mediiator sądowy, terapeuta czy kierownik w korporacji. Jestem psychologiem in spe, końcem marca będę bronić pracę magistreską. Ukończyłam kurs podstawowy TSR i po studiach chcę przystąpić do kursu zaawansowanego. Na codzień pracuję jako mediator, terapeuta, szkoleniowiec oraz koordynator w korporacji. Zależy mi, żeby promować tematykę mediacji jako techniki komunikacyjnej – to bardzo przydatne narzędzie, które może być używane w terapiach par czy rodzinnych. Widzę wiele podobieństw między TSRem a mediacjami – zawsze patrzymy w przyszłość w poszukiwaniu rozwiązań, a nie w przeszlość w poszukiwaniu winy. Do przystąpienia do Stowarszyenia motywuje mnie rozwój własny w TSR oraz możliwości szkoleniowe. Chciałbym też móc brać udział w konferencjach TSR.
