Jestem pedagogiem o specjalności doradztwo zawodowe. Obecnie pracuję w OPS Bemowo m.st. Warszawy. Wcześniej przez ok. 20 lat pracowałem w ngo.
Ukończyłem szkolenie TSR I. Teraz uczestniczę w szkoleniu TSR II i szkoleniach specjalistycznych.
Dostrzegam skuteczność metody. Rozważam ścieżkę certyfikacyjną.
