Dzień dobry,
jestem czynnym zawodowo psychologiem. Jako psycholog pracuję w szkole podstawowej w Legionowie oraz w praywatnym gabinecie. Obszar mojej pracy to aktualnie dzieci i młodzież (jednak bardzo dobrze czuję się w pracy z dorosłymi). Mam ukończonych kilka kursów TSR – i właśnie w tym kierunku nastawiłam swoją nawigację zawodową i życiową. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kolenych szkolenia dotyczących: pracy z parą, pracąz dzieckiem w obliczu rozwodu, pracą z klientem zgłaszającym objawy depresyjne i wiele innych. Mam także ukończony kurs II stopnia.
Mój pomysł na działalność w Stowarzyszeniu? Wspomagać jak tylko mogę. Jestem też psychotraumatologiem (studia podyplomowe).
Z wyrazami szacunku,
Joanna Liszkiewicz
