Dzień dobry,
w 2009 roku ukończyłam studia na kierunku: psychologia na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Po ukończeniu studiów rozpoczęłam pracę zawodową związaną ze wspieraniem osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Od 2011 roku do chwili obecnej jestem pracownikiem Domu Pomocy Społecznej w Jarogniewicach, gdzie również jestem związana ze środowiskiem osób niepełnosprawnych. W grudniu 2024 roku ukończyłam bardzo ciekawe dla mnie szkolenie „Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach” (kurs podstawowy). W najbliższej przyszości chcę poszerzać swoją wiedzę związaną z tym podejściem oraz nabywać coraz większego doświadczenia, tak, by jako psycholog móc z pełną swobodą wykorzystywać tą metodę w swojej pracy zawodowej. Poszukuję również kontaktu z osobami, które podobnie, jak ja czerpią inspirację i satysfakcję z poruszania się w tematyce TSR.
Karolina Antkowiak-Marciniak
